کرونا جنگ بیولوژیک علیه ایران


#بسم_الله_الرحمن_الرحیم
#بسیار_مهم

حتما بخوانید 👇

جنگ بیولوژیک آمریکا علیه مردم ایران :
در تاریخ ۱۱ آذر ۹۸ برای اولین بار در کشور اعلام کردیم با این سند که حتما ببینید
👇

اما باز هم برای اولین بار اعلام می‌کنیم ویروس کرونا کووید۱۹ را آزمایشگاه #جنگ_بیولوژیک آمریکا علیه ژنوم مردم ایران ساخته است!!!

این ادعای بزرگی است
اما ما برای اثبات آن سند و مدرک داریم

سوال اول: اگر ضد مردم ایران بوده برای چه از شهر ووهان چین شروع شده؟
پاسخ: برای این جنگ غیرمستقیم طراحی و سناریو از قبل در نظر گرفته شده تا طبیعی جلوه کند. ایران به دلیل تحریم های آمریکا و اروپا، مقصد کالاهای چینی است. هر بیماری اپیدمیک در چین به سرعت به ایران خواهد رسید.

سوال دوم: اگر کروناویروس کووید۱۹ بر اساس بیشترین تاثیر بر ژنوم ایرانی ها طراحی شده، چرا از مردم چین و کره و ایتالیا و ۹۰ کشور دیگر جهان کشته گرفته است حتی آمریکا؟؟
پاسخ: در چین با بیش از ۱.۵ میلیارد جمعیت تنها ۹۰ هزار نفر بیمار شده اند و آمار مرگ و میر ۲ تا ۳درصد است. در کره جنوبی که همسایه چین است آمار مرگ و میر فقط پنج دهم درصد است! اما ایتالیا. به نظر شما چرا آمار مرگ و میر در ایتالیا دقیقا مانند ایران و نزدیک به ۶ تا ۷ درصد است؟ مشخصا ژنوم ایتالیایی ها نزدیک ترین ژنوم به ایرانی هاست! و برای همین آمار مرگ و میر در ایران و ایتالیا بیش از تمام کشورهای دنیا و حتی چین است! (لطفا نسبت بیماران به فوتی های مثبت در جهان را خود محاسبه کنید)

سوال سوم: اگر آمریکا خود سازنده این ویروس علیه مردم ایران است، برای چه مردم آمریکا هم بیمار شده و تاکنون چند نفر هم کشته شده اند؟ آیا آمریکا نمی دانست با این جنگ احتمال سرایت بیماری به کشور و مردم آمریکا وجود دارد؟
پاسخ: آمریکا رسما ارائه آمار به رسانه ها و سازمان جهانی بهداشت در رابطه با کرونا را ممنوع کرده و خیال خود را راحت کرده است. در تبلیغات ترامپ را احمق و دیوانه معرفی می‌کنند. البته این درست است. ترامپ در روز اولی که خبر شیوع کرونا در آمریکا پخش شد، پشت تریبون رفت و اظهار داشت: " ما نگران این بیماری در آمریکا نیستیم و واکسن آن را تولید کرده ایم! "
تمام مختصصان پزشکی و بهداشتی می دانند تولید یک واکسن جدید، نیازمند یک سال کار تحقیقاتی و آزمایشگاهی است. اینکه ترامپ دروغ گفته یا طرح یکساله تولید واکسن را لو داده است، ما بر این نظر هستیم که ترامپ احمق، طرح یکساله را لو داده است. یعنی آمریکایی که سال پیش کروناویروس کووید۱۹ را بر اساس ژنوم ایرانیان ساخته بود، قطعا واکسن آن را هم ساخته و یک سال هم دوره طبیعی تست آن را طی کرده و پس از اطمینان از اینکه می تواند از شیوع احتمالی ویروس در آمریکا پیشگیری کند، فاز عملیاتی آن را ماه گذشته در چین استارت زده است.

⚠️آیا به آمار فوتی ها و نسبت مسئولان به مردم عادی بین فوتی ها دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به زمان و مکان شیوع بیماری در ایران دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به محاصره کشور و تحریم های همسایگان و حتی کشورهای دوست ایران از ترس شیوع کرونا دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به #جنگ_روانی شدید رسانه های نظام سلطه و خیانت رسانه ای اپوزیسیون وطن فروش در این ایام دقت کرده اید؟
⚠️ آیا به پیام ریاکارانه آمریکا برای کمک به ایران و در عین حال تحریم دارویی مردم ایران و موج سواری پادوهای دشمن در داخل مانند زیباکلام و تاجزاده و عباس عبدی و معارضان فارسی زبان خارجی دقت کرده اید؟

همه این براهین و مستندات نشان می دهد، پس از #جنگ_اقتصادی شدید و #ترور سردار ایرانی و #جنگ_سایبری و کشتار مردم و حالا با #جنگ_بیولوژیک و #جنگ_روانی مستمر آمریکا روبرو هستیم.

⚠️ از دی ماه۹۶ تا اسفند۹۸ یک دوره‌ی ‌کامل #جنگ_هیبریدی توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاده است.

این یک پیام جدی برای همه مردم ایران است. پس از شکست در آخرین حلقه جنگ های دو سال اخیر، این بار نوبت آمریکاست و غرق شدن آمریکا همانند تایتانیک رسما آغاز خواهد شد!


پایگاه اینترنتی «رای الیوم» در مقاله‌ای با عنوان «کرونا و جنگ بیولوژیک علیه ایران» به قلم حسین مرهج نوشت: به دور از برخی نظریه‌ها و شبهاتی که ایران را صادرکننده ویروس کرونا به بیشتر مناطق جهان دانسته، اما هیچ یک از این نظریه‌ها و تحلیل‌ها مبتنی بر یک واقعیت علمی نیست بلکه از باب خصومت و دشمنی با ایران است و کسانی که پیشتر به شیطنت‌های سیاسی و نظامی علیه ایران می‌پرداختند امروز شیطنت پزشکی و بهداشتی را علیه این کشور در دستور کار قرار داده اند.
حقیقت مطلق این است که ایران نیز مانند کشور‌های زیاد دیگر است که ویروس کرونا در آن شیوع یافته است و این بیماری به یک تهدید جهانی تبدیل شده است که ناقوس خطر را علیه جامعه جهانی به صدا درآورده است. بر اساس گزارشی که مجله آمریکایی «آتلانتیک» منتشر کرد، شیوع ویروس کرونا در آستانه تبدیل به بیماری است که جهان را تهدید و بین ۴۰ تا ۷۰ درصد از جمعیت کره زمین را مبتلا می‌کند.
سیاسی کردن بیماری کرونا ضد ایران واضح است و تمرکز جهانی و مشخصا در ایران بر این ویروس، ما را مستقیما به بررسی چگونگی و ماهیت تعامل با پیامد‌های آن در ایران سوق می‌دهد. این که تمرکز صرف بر افزایش شمار مبتلایان می‌شود بدون توجه به موارد بهبود یافته‌ای است که شامل حال افراد زیادی در زمان‌های رکورددار می‌شود و همچنین تدابیر بازدارنده و کنترلی که جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار داده است و برنامه‌های آگاه بخشی و بیمارستان‌های سیار که ایران دایر کرده است و همچنین احداث بیمارستان‌های جدید و استفاده از دستگاه‌های پزشکی پیشرفته وارداتی از چین و روسیه. غربی‌ها به طور کلی این دستاورد‌ها را نمی‌بینند و عمدا آن را نادیده می‌گیرند تا تمرکزشان ضد ایران شود؛ کشوری که نقش منطقه‌ای فعال و موثری دارد.
در خصوص سیاسی کردن کرونا و سیل اتهامات علیه ایران و این که این کشور را مسئول و منشا شیوع ویروس کرونا بدانند پایگاه روسی “Zvezda” متعلق به وزارت دفاع این کشور اواخر ماه گذشته مقاله‌ای را با عنوان «ویروس کرونا: جنگ بیولوژیک آمریکا علیه روسیه، چین و ایران» منتشر کرد تا جایی که این مقاله با اشاره به برخی خسارت‌هایی که اقتصاد چین به علت کرونا متحمل می‌شود اشاره می‌کند تا اسناد و دلایلی درباره توطئه آمریکا پشتوانه تحلیل خود قرار دهد و در ادامه این مقاله آمده است که هدف از آن (کرونا) تضعیف چین در دور بعدی مذاکرات تجاری با آمریکاست.

در ادامه، به وجود آزمایشگاه‌های تحقیقاتی بیولوژیکی آمریکا در چندین کشور از جمله گرجستان، اوکراین و ازبکستان اشاره می‌شود این در حالی است که آمریکا توافقنامه ژنو درباره تسلیحات بیولوژیکی را در سال ۱۹۷۵ امضا کرده است. در این مقاله آمده است این آزمایشگاه‌ها در پس پرده نیات خبیثانه و پلیدانه‌ای دارد به خصوص بعد از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر این که آزمایشگاه زیستی آمریکا در گرجستان، سلاح بیولوژیکی کشنده‌ای را علیه شهروندان گرجی تهیه و آزمایش کرده است.

در این گزارش که حقایق زیادی را منتشر کرده است اشاره می‌شود به این که
آمریکا تلاش کرده است این سلاح بیولوژیک را بر اساس ساز و کاری به ایران انتقال بدهد و هدف از این کار، فروپاشی اقتصادی ایران و تلاش برای منزوی کردن کامل آن از محیط خارج و منطقه اطراف خود است. همچنین آمریکا تلاش زیادی می‌کند بین دولت و مردم ایران شکاف ایجاد کند و چنین وانمود کند تدابیر پزشکی و بهداشتی که ایران اتخاذ کرده است برای کنترل کرونا کافی نیست و تهران، مسئول شیوع این ویروس در ایران و جهان است.
ولادیمیر جیرینفوکی رئیس حزب لیبرال دموکرات روسیه در مصاحبه با یک شبکه رادیویی در مسکو گفت: کرونا ویروسی است که آمریکا با کمک شرکت‌های داروسازی در پشت آن قرار دارد و هدف از آن، ایجاد بیماری‌های محلی است که ممکن است گروهی مشخص از ساکنان بدون انتشار آن در سایر کشور‌ها بر اثر آن بمیرند.
ایگور نیکولین سیاستمدار روس نیز چندین بار در مناسبت‌های مختلف اعلام کرد آزمایشگاه‌های آمریکا مستقر در سرتاسر جهان اقدام به جمع آوری و و درمان ژن‌های ساکنان روس و چین و ایران برای توسعه و جهش ویروسی و مشخصا نژادی که ملت‌های مشخصی را فقط هدف قرار می‌دهد می‌کند.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران اعلام کرد گزارش‌های پزشکی اشاره دارد به این که ما به مرحله کنترل ویروس کرونا رسیده ایم. روحانی گفت اوضاع در کشور از روز شنبه به حالت عادی خود باز می‌گردد مگر این که مسئولان ذیربط دستورالعمل‌های دیگری داشته باشند. روحانی درباره آنچه که ترویج شایعات درخصوص انتشار و شیوع ویروس کرونا در ایران نامید هشدار داد و تاکید کرد هدف از توطئه‌های دشمنان تعطیل کردن کل کشور از طریق ارعاب و گسترش هراس و بیم در جامعه به علت ویروس کروناست.

نتیجه اینکه، به نظر می‌رسد جنگ بیولوژیک آمریکا علیه ایران، در چارچوب سلسله جنگ‌ها علیه کشوری است که هیچگاه تسلیم آمریکا نمی‌شود. پس از جنگ اقتصادی هدفمند و سپس تحریک مردم ایران برای خروج علیه حکومت، این بار آمریکا، سلاح رسانه‌ای خود و همچنین برخی از رسانه‌های وابسته به کشور‌های حوزه خلیج فارس را نیز علیه ایران متمرکز کرده است.

سانه‌هایی که عمدا تعدادی از موارد موجود در کشور خود را فراموش کرده اند و این به روشنی نشان می‌دهد که پیروزی‌های ایران محدود و محصور به ابعاد سیاسی، نظامی و اقتصادی نیست بلکه در زمینه بهداشتی و پزشکی نیز هست به خصوص این که ایران و به رغم تحریم‌های تحمیلی علیه آن، از یک تحول و پیشرفت ممتازی در بخش پزشکی برخوردار است و همین رشد و توسعه علمی در بخش پزشکی باعث شده است ایران به مرکزی برای جذب ساکنان منطقه به این کشور برای درمان تبدیل شود. دیری نمی‌کشد که ایران به فضل تلاش کادر پزشکی خود ویروس کرونا را مهار و کنترل می‌کند. پس منتظر باشید.

 

 

تماس با ما

تلفن آموزشگاه :65263056-021

تلفن همراه :09129475991

ایمیل :info@nazariteb.com

آدرس آموزشگاه:شهریار.خیابان ولیعصر(ع)کوچه شهید جعفرصداقت پیشه مجتمع صداقت طبقه دوم پلاک24
ساعت کاری : تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیل) از ساعت 9 الی 21
عضویت در خبر نامه
کلیه حقوق مادی ومعنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیای آرامش می باشد Copyright © 2017