با ۵ دقیقه ماساژ پا، کمردرد خود را درمان کنید.

با ۵ دقیقه ماساژ پا، کمردرد خود را درمان کنید.


رفلکسولوژی پا روش درمانی معروفی است که می‌تواند کوفتگی، گرفتگی و دردهای کمر را درمان کند. این روش شامل ماساژ دادن نقاطی از پا می‌شود. آن دسته از دردهای کمر که نامشخص بوده و بر اثر آسیب‌دیدگی بوجود نیامده‌اند، معمولا مستمر نبوده و به صورت نامنظم و پراکنده تکرار می‌شوند. برای این نوع دردهای کمر ماساژ دادن پا بهترین روش محسوب می‌شود. علاوه بر اینکه ماساژ پا درد کمر را از بین می‌برد می‌تواند عملکرد قسمت‌های دیگر بدن را بهبود بخشد.
ابتدا 4 زانو بنشینید و یکی از پاهای خود را در دست بگیرید و بیشتر روی پاشنه تا انگشت شست پا تمرکز کنید زیرا بیشتر نقاط انعکاسی ستون فقرات شما در این ناحیه است. با کمک دست پایتان را بگیرید و با استفاده از شست دستتان به آن قسمت فشار بیاورید. با انگشت مسیر نوک شست پا تا پاشنه‌تان را دنبال کنید.

🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃
🌸   https://t.me/arameshorg
🍃👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆

افرادی که از کمردرد رنج می‌برند با فشار دادن نواحی ذکر شده در پست قبل، می‌توانند نقاط دردناک و ورم‌کرده را کشف کرده و با استفاده از آن‌ها ، ماساژ دادن را ادامه داده و دردهای کمر خود را تسکین دهند. بهتر است عمل ماساژ را به‌ آرامی انجام دهید.
علاوه بر این، شما می‌توانید بر روی عصب سیاتیک خود کار کنید. انعکاس این عصب‌ها درست پشت استخوان مچ تا چند سانتی‌متر بالاتر است. هنگامی که به این عصب‌ها فشار می‌آید، درد بیشتر می‌شود. با ماساژ آرام این نقاط سیستم گردش خون بهبود یافته و درد سیاتیک کاهش می‌یابد.

تماس با ما

تلفن آموزشگاه :65263056-021

تلفن همراه :09129475991

ایمیل :info@nazariteb.com

آدرس آموزشگاه:شهریار.خیابان ولیعصر(ع)کوچه شهید جعفرصداقت پیشه مجتمع صداقت طبقه دوم پلاک24
ساعت کاری : تمام روزهای هفته (حتی ایام تعطیل) از ساعت 9 الی 21
عضویت در خبر نامه
کلیه حقوق مادی ومعنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیای آرامش می باشد Copyright © 2017